Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

TECHNOLOGIA SEKSUALNA przeszła długą drogę w ciągu ostatniej dekady— nie tylko pod względem akceptacji i zrozumienia kulturowego, ale także innowacji. Dawno minęły czasy mylących, różowych plastikowych wibratorów-królików i zabawek erotycznych, które wyglądały jak duplikaty figurek. Dzisiaj’ zabawki są projektowane przez nauczycieli seksu, lekarzy i niektórych ludzi na świecie najwięksi seksuolodzy. Są wyposażone w najwyższej jakości silikon medyczny, solidną łączność Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i kilka silników elektrycznych, a wszystko to zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci radość.

Tam’ Nigdy nie jest trudno zainwestować w odrobinę dodatkowej dbałości o siebie. Oto najskuteczniejsze zabawki erotyczne, wibratory, sprytne wibracje, osobiste różdżki do masażu i akcesoria, z których każdy oferujemy bezpośrednio przetestowaliśmy. Tam’ Jest tu coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język na tych przedmiotach jest’ nie uwzględnia stale płci, mimo to do badań przesiewowych podeszliśmy z nastawieniem włączającym płeć, testując je na wybranych obszarach narządów płciowych, ciałach i partnerach.przez link wibratory erotyczne stronie internetowej

Zajrzyj do naszych innych przeglądów związanych z sypialniami, obejmujących najlepsze wibratory, idealne smary, najlepszy materac do łóżka i idealne urządzenia audio.

Które zabawki są dla mojego ciała?

Poza

V Przemysł technologii seksualnych nauczył nas myśleć o zabawkach w odniesieniu do mężczyzny i kobiety, penisa i pochwy, jednak’ jest uproszczona i niedokładna, a także stanowi uzupełnienie szerszej narracji dotyczącej związku między genitaliami a płcią. To’ jest bezcelowe i mam co do tego wiele przeczuć. Staramy się zachować jak największą pewność i używamy terminów fizjologicznych do opisania poszczególnych obszarów erotycznych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część kanału pochwy. Składa się z warg sromowych większych, warg sromowych mniejszych, cewki moczowej i łechtaczki. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erotycznych w sromie i stanowi ona’ jest znacznie większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się w dół po obu stronach pochwy, czyli tam, gdzie się znajdujesz. odkryję punkt G – obszar wzmocniony zabawkami zakrzywionymi w kierunku przodu ciała.

Phallus jest tym, co’ jest powszechnie określany jako trzon penisa i składa się z szeregu stref erotycznych. Żołądź to szczyt fallusa, zwykle określany jako „bdquo;” bdquo; głowa, a wędzidełko to cienki pasek tkanki łącznej na dnie żołędzi, który może być szczególnie świadomie ukierunkowany na stymulację. Wreszcie odbyt jest, cóż i do cholery; to” to odbyt. Odbyt to część wewnętrzna, która łączy się z odbytnicą. Obydwa te miejsca mogą stanowić świadomą stymulację wewnętrzną i zewnętrzną.

W przypadku osób urodzonych z fallusami istnieje’ to dodatkowy obszar erogenny poniżej: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznymi strukturami penisa a odbytem. Można się do niego dostać za pomocą zabawek ustawionych w kierunku przodu ciała.

Idealny klimat dla każdego typu ciała

Dame Dip

Znasz powiedzenie „bdquo; Na początku konsumujesz oczami?” Myślę, że jest to szczególnie odpowiednie w przypadku zabawek erotycznych. Wygląd i klimat zabawki erotycznej muszą być dla mnie ważne; jeśli tak To nie jest coś przyjemnego do sprawdzania, nie sądzę. Raczej nie będę chciał spędzać z nim czasu. Dama’ Wibrator Dip, podobnie jak inne zabawki tej firmy, jest wspaniały do ​​wypróbowania. Ma piękne kolory, takie jak chłodny, relaksujący barwinek i rumiana, mocna śliwka. Naprawdę czuje się zmysłowo w dłoni, wszystkie krzywizny i zagłębienia, z niewielkim szczytem w obiekcie, który przywołuje funkcje sromu lub wędzidełka. W dodatku z boku wygląda trochę jak język, który jest dodatkowo bezczelny.

Dip to prosta zabawka. To jest to wodoodporny wibrator pokryty silikonem, który jest cichy. Używanie go to przyjemność, czuć go w dłoni i wewnątrz ciała. Tam” To stopień połysku i układu, którego po prostu nie widzisz w zabawkach, które są wycenione tak samo ekonomicznie jak Dip.

Najlepsza zabawka z przyssawką dla wielu osób

Zabawka Satisfyer Pro 2 Gen 3 Air Pulse

Satisfyer Pro 2 Gen 3 jest zgodny ze swoją nazwą. To jest jest funkcjonalny, mocny i zaskakująco łagodny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest mniej skomplikowany w chwytaniu niż poprzednie wersje. Wszystkie przyciski można łatwo zlokalizować z tyłu zabawki, co idealnie sprawdza się w miejscu, w którym zwykle spadają opuszki palców.

To to dopracowana odmiana wypróbowanego i rzeczywistego układu i na to wygląda. Jest to poziom dopracowania i kunsztu podczas opracowywania tej zabawki, który cenię. Ustnik jest zdejmowany, dzięki czemu można go umyć lub wymienić na zupełnie nowybdquo; płynne powietrze usta – bardziej imituje uczucie dotyku niż uczucie ssania lub pulsowania powietrza, co pozwala na zabawę w dostosowywaniu szybkości. Gen 3 zawiera również wbudowaną funkcję rezonansu. Trzeci przycisk zabawki cyklicznie emituje wzory rezonansowe, które mogą uwydatnić punkty, gdy… jestem w centrum uwagi.

Najlepsza luksusowa zabawka do ssania

Rejs Lelo Sona 2

Zabawki ssące zmieniają życie, jeśli jesz” nigdy wcześniej tego nie używałem, a po przetestowaniu dziesiątek mogę z całą pewnością stwierdzić, że Sona 2 Cruise to absolutnie idealna, wysokiej klasy zabawka ssąca na rynku. To jest to taki, po który sięgałem nawet poza godzinami testowania. Korpus idealnie pasuje do mojej dłoni, przełączniki znajdują się w odpowiednich miejscach, a wybór intensywności jest odpowiedni dla niemal każdego rodzaju preferencji.

Rejsowa część nazwy opisuje Lelo’ Technologia tempomatu–– która sprawia, że ​​zabawka zwiększa intensywność, gdy mocno dociśniesz ją do ciała. To jest to sprytna zabawka erotyczna i to moja główna rekomendacja dla każdej osoby pragnącej spróbować czegoś nowego.

Idealny wibrator w sztyfcie

Magiczny kij Mini

Początkowa Magiczna Różdżka była zawsze trochę duża. Poza tym łączy się go ze ścianą, a ja nigdy nie przeżyłem doświadczenia związanego z seksem, które wzmocniłaby widoczność przedłużacza. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest jest mały, wygodnie mieści się w jednej dłoni i nie jest tak ciężki. Można go ładować, więc nie ma potrzeby grzebania w telewizorze kablowym podczas oglądania. ponownie go używam. A także zapewnia dużą żywotność baterii wynoszącą 2,5 godziny po jednym opłacie.

Szeroka główka różdżki wytwarza dudniące rezonanse, które zaczynają się raczej delikatnie i stopniowo narastają, aż do wytrzymałości, którą można poczuć w zębach. Mamy tu jednak do czynienia z dwoma fajnymi punktami. Początkowo główka wibrująca jest chroniona przed pozostałą częścią różdżki, więc nigdy nie powoduje zmęczenia dłoni ani drętwienia od wibracji. Po drugie, kształt głowy sugeruje, że możesz użyć płaskiego końca lub boków do stymulacji szerokich obszarów dowolnego obszaru erotycznego, jednakże możesz wykorzystać bok do niezwykle dokładnego, ukierunkowanego podniecenia. Dość powiedzieć, że Magic Stick Mini to jeden z moich nowych, absolutnych ulubieńców.

Najlepsze urządzenie erotyczne dla wielu osób

Dolar Motorbunny

Zazwyczaj istnieją dwa rodzaje domowych maszyn do seksu. Te, które mają zabawkę po zakończeniu ramienia napędowego robota i te, na których opierasz się jak na siodle, podczas gdy siedzisko i przymocowana zabawka wibrują. Motorbunny Buck wykonuje podwójne zadanie. To jest to sprzęt w stylu Sybian, który może również być napędzany.

Dolar ma wibrujące siedzisko z akcesorium zabawkowym ustawionym pionowo i umożliwia poruszanie się w przód i w tył. Za pomocą dołączonego kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami emocji i szczerze mówiąc, oferuje on uczucia, których naprawdę nie możesz osiągnąć”. nie można uzyskać z żadnego innego rodzaju zabawki. To naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Podwójne możliwości sprawiają, że jest to wspaniały wybór dla każdego, kto interesuje się sprzętem do seksu w domu, ponieważ nieważne, te rzeczy są kosztowne. Dzięki temu zyskasz co najmniej dwa razy więcej za swojego dolara.

Najlepsza atmosfera grindowania

Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Fun Factory Laya III

Wiele zabawek erotycznych opracowano z myślą o penetracji, jednak Laya III skupia się przede wszystkim na presji zewnętrznej. Możesz wciskać brzuch, wibrując w strefach erogennych, lub możesz robić to ręcznie. To doświadczenie jest wyjątkowe, biorąc pod uwagę, że zabawka się trzęsie ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe uczucie może być ekstremalne, jednak przy siedmiu różnych prędkościach i trzech różnych programach delikatna stymulacja jest również wyborem. Doceniam również blokadę podróżną, więc moja torba podręczna nie spełnia tego warunku nie zaczynaj wrzeszczeć o swojej niepodległości.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe” początkowe Tenuto, dość duża i nieporęczna zabawka erotyczna stworzona w celu wzmocnienia fallusa i okolic. Dwóch z nas w grupie sprawdziło starą odmianę i stwierdziło, że jest trochę nieprzyjemna. Dzięki Tenuto Mini firma MysteryVibe rozwiązała kilka z tych problemów i uczyniła zabawkę lepszą.

Nowa odmiana jest znacznie mniejsza (dlategobdquo; Mini rdquo;-RRB- i pełni funkcję pierścienia fallusa z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Owija się wokół podstawy fallusa i ma trzy trzęsące się silniki elektryczne — 2 po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, ale wystarczająco elastyczny, aby wygodnie dopasować się do wyprostowanego fallusa. Recenzent WIRED, Eric Ravenscraft, twierdzi, że najlepiej nadaje się do użytku solo lub do penetracji seks, podczas którego może on odpoczywać (i wibrować) między Tobą a towarzyszem. Możesz sterować nim za pomocą aplikacji, dzięki czemu nie musisz się stresować próbą wsunięcia ręki między Ciebie a towarzysza, aby zmienić tempo lub intensywność.

Przyjazny szklany Dildo

Szklany wibrator Kindred Black Violet Duchess

Kindred Black’ broszura dotycząca zdrowia związanego z seksem jest wypełniona ekstrawaganckimi pozycjami, takimi jak Fioletowa Dama tutaj, ale to jedna z moich ulubionych. Szklane zabawki erotyczne mają długą historię. oni” są nietoksyczne i nieporowate, więc nie są łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym sąquot; jesteś o wiele bardziej odporny, niż możesz się spodziewać. Gładka konsystencja dobrze radzi sobie z wyborem lubrykantów, zapewniając gładkie i zmysłowe doznania niezależnie od tego, czy… ponownie sam lub z towarzyszem. Nie jest jednak rozkloszowana, więc jest… użycie analne nie jest wolne od ryzyka. Jeszcze jedną miłą rzeczą w szklanych zabawkach erotycznych jest to, że mogą stanowić wyrafinowaną dekorację, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Pożądaj atmosfery Vesper

Zabawki erotyczne zwykle umieszcza się w szafach, szafkach i ukrytych miejscach, aby chronić je przed wzrokiem ciekawskich. Zachowaj to w tajemnicy, utrzymuj to w bezpiecznym miejscu; Gandalf zrozumiał, o czym mówi. Ta zabawka to jednak coś innego. To’ To rzecz, którą zakładasz, a nie ukrywasz – jak Gwiazdę Wieczorną. Vesper od Crave to smukły, efektowny model, który ma podwójne obowiązki jako żywy naszyjnik deklaracji.

Nawet jeśli nie’ nie używaj go poza domem, to to niezwykle zdolna mała atmosfera. Ma tylko dwa ustawienia rezonansu (stały i pulsacyjny), a mimo to jest niesamowicie mocny jak na tak mały punkt, a ponadto jest cichy jak szept. Ostry kształt sprawia, że ​​jest to dobry wybór do ukierunkowanej stymulacji, a także’ jest na tyle skuteczny, że’ poczujesz jego rezonanse głęboko w swoim ciele. Don’ nie wkładaj go jednak do swojego ciała. Vesper jest zabawką wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest żywy i dyskretny, elegancki i subtelny. Jednak co najważniejsze, to’ to przydatny dodatek dla każdego’ kolekcja.

Kieszonkowy i przystępny

Elastyczny klimat Dame Pom

Spójrz tylko na ten mały punkt! To jest jest urocze i przyjemne. Pom to jeden z moich ulubionych produktów Dame. To kieszonkowy, wodoodporny model z pięcioma wzorami wibracji, pięcioma ustawieniami siły i miękkim, sprężystym korpusem, który dopasowuje się do szerokiego zakresu obszarów erogennych. Rezonanse rozbrzmiewają w całej zabawce, a mimo to’ ponownie skoncentrowany na końcówce. Dzięki temu otrzymujesz ukierunkowaną i bardziej wszechstronną zabawę w jednej zabawce. Wypróbuj mocne strony, tryby rezonansu, a także sposób, w jaki dotykasz ciała (lub innej osoby) może sprawić wiele przyjemności.

Pom’ Intuicyjna, ergonomiczna forma sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu w ciepłej chwili. Układ przycisków jest prosty. Możesz szybko i bez patrzenia wyczuć, który przycisk jest który (i to też duży), dzięki czemu możesz szybko przełączać się między ustawieniami i intensywnością.